Spomienky žijú ďalej… 

Kto sme?

Sme mladá skupina vizionárov, ktorí vždy mali blízko k histórii. Našu históriu si treba pripomínať, aby sme nezabudli odkial sme prišli a kam kráčame.
Náš systém zachovania spomienok na zosnulých pomáha budúcim generáciám objaviť ich životný príbeh. Pridajte sa k nám a spoločne budujme mosty medzi minulosťou a budúcnosťou.
Prehrať video

Čo to je?

V našich srdciach je jedinečný spôsob zachovania spomienok na vašich blízkych, ktorí už nie sú medzi nami. Vyplňte dotazník s dôležitými informáciami, pridajte príbeh ich života, fotografie a videá, ktoré vystihujú ich úsmev, ich hlas a ich jedinečnú prítomnosť. Po dokončení dotazníka vám pošleme zlaté alebo strieborné srdce s jedinečným QR kódom. Stačí ho pripevniť na pomník, naskenovať fotoaparátom vášho smartfónu a celý príbeh vášho blízkeho ožije. Toto miesto nebude zobrazovať len meno na náhrobku, ale skutočný príbeh zasadený do digitálneho sveta.

Prečo to robiť?

V súčastnej hektickej dobe, kde fotky a videá sa strácajú v smartfónoch, je dôležité vedieť, že je možnosť spomienky na vašich zosnulých archivovať u nás navždy. S našimi QR srdciami si môžete uchovať vzácne chvíle, pocity a myšlienky vašich blízkych na večnosť pre všetkých, ktorí si prídu uctiť pamiatku k pomníku. Nielenže uchovávate spomienky vašich zosnulých, ale uľahčujete aj budúcim generáciám objavovať svoje korene. Prechádzajte sa históriou svojej rodiny na jednom mieste s jedným kliknutím.

Vytvorte pamiatku na svojho blízkeho v digitálnej podobe.
Máme nástroje na zachytenie nielen vzhľadu, ale aj hlasu a pohybov vašich blízkych. V našich srdciach zostane miesto pre ich smiech, ich lásku a ich múdrosť.
S našimi QR srdciami nechávate vo svete stopy, ktoré budú trvať večne. Nenechajte spomienky na vašich blízkych vyblednúť.

Často kladené otázky

Zaregistrujte sa na našej stránke. Vytvorte profil vášho zosnulého. (Môžte ich vytvoriť samozrejme aj viac) Vyberte tip QR srdca a cenovú ponuku. Vložte do nákupného košíka a zaplaťte Po príjatí platby vám pošleme samolepiace QR srdce, ktoré budete môcť nalepiť na nahrobný kameň zosnulého.